Акція до 8 березня: ПРОМОКОД на знижку -8% на оренду котеджів

Акція 8 березня знижка на проживання

Україна відзначає свято 8 березня як одне з найважливіших для жінок країни. Це свято відзначається як символ підтримки прав жінок, їхніх досягнень у різних сферах життя, а також нагадує про необхідність боротьби за рівність та протидію гендерним стереотипам. У цей день наші жінки часто отримують привітання, квіти та подарунки від чоловіків, родини та колег.

Однак, важливо зазначити, що роль жінок українського суспільства стала особливо визначною під час теперішнього складного періоду в історії країни – воєнної агресії росії проти України. У цей час жінки проявили себе не лише як надійна підтримка у сім’ї та на роботі, а й як активні учасники в обороні своєї країни. Вони взяли на себе різноманітні обов’язки – від медичного обслуговування поранених воїнів до підтримки солдат на фронті та взаємодії з міжнародними партнерами для забезпечення підтримки для України.

У зв’язку з наближенням Міжнародного дня боротьби за права жінок, заміський комплекс Sakramento family club оголошує акцію до 8 березня для відзначення цього важливого свята. З 08 по 09 березня 2024 року, кожен, хто бажає відзначити цей день у незабутній обстановці, матиме чудову можливість скористатися знижкою у розмірі -8% на проживання.

Щоб скористатися цією пропозицією, вам лише потрібно ввести ПРОМОКОД March8th при бронюванні через офіційний сайт заміського комплексу. Знижка розповсюджується на оренду номера категорії Standard Double, який включає в себе велике двоспальне ліжко та власну веранду. Вартість номера протягом акційного періоду становитиме 1150 грн/добу замість звичайних 1250 грн/добу.

У номерах Standard Double в Sakramento family club забезпечено індивідуальне опалення, санвузолом з гарячою водою, чиста постільна білизна та рушники. Розташований на березі Десни, заміський комплекс Sakramento створює ідеальні умови для приємного відпочинку в чарівному лісі.

Свято 8 березня в Україні стає не лише можливістю відзначити жіночі досягнення та підтримати права жінок, але і вшанувати сміливість та силу українських жінок у цей складний період. Тому акція до 8 березня від Sakramento family club з нагоди цього свята набуває особливого значення, даруючи можливість жінкам насолодитися відпочинком у лісі.

Не пропустіть цю чудову можливість святкувати Міжнародний жіночий День в Sakramento family club. Забронюйте номер в будиночку з використанням промокоду March8th та насолоджуйтесь моментами незабутнього релаксу.