Акція “Тривале проживання” влітку 2023

Акція -20% на проживання база відпочинку Сакраменто Шостка

Sakramento family club пропонує неймовірну можливість економії для тих, хто планує відпочинок улітку 2023 року. З 1 липня по 31 серпня 2023 року, всі гості мають можливість скористатися неймовірною знижкою -20% на проживання в цьому чудовому закладі.

Щоб скористатися цією вигідною акцією, достатньо забронювати свій відпочинок на три дні і більше через офіційний веб-сайт Sakramento за посиланням. Застосовується знижка на весь період проживання у липні та серпні 2023 року. Також варто врахувати, що гості, які вже забронювали свій відпочинок до оголошення цієї акції, також отримають перерахунок з урахуванням знижки -20%.

Ця пропозиція особливо актуальна для тих, хто планує тривале перебування у Sakramento family club. За тарифом “Тривале проживання” гості отримають знижку -20% при бронюванні на тривалу період від трьох днів і більше.

Контактні дані Sakramento family club:

Телефони: +380951828066, +380675729538

Офіційний сайт: https://sakramento.ua/

Локація на Google Maps: село Пирогівка, Шосткинський район, Сумська область.

Не пропустіть можливість насолодитися комфортним відпочинком у Sakramento family club за вигідною ціною. Забронюйте своє місце вже зараз та насолоджуйтеся яскравими враженнями від літнього відпочинку.