Акцію “Тривале проживання” продовжено на літній сезон 2024

Акція на проживання в заміському комплексі sakramento.ua

Sakramento family club  дарує унікальну можливість значної економії для тих, хто планує провести тут свою літню відпустку в 2024 році. Протягом усього літнього сезону, з 1 червня по 31 серпня 2024 року, відпочивальники можуть скористатися привабливою знижкою у розмірі -20% на проживання в нашому чудовому заміському комплексі.

Щоб скористатися цією вигідною пропозицією, необхідно забронювати відпочинок на три дні або більше через офіційний веб-сайт Sakramento. Знижка діє на весь період перебування в червні та серпні 2024 року, що робить цю пропозицію ще більш привабливою для тих, хто бажає провести літо з комфортом.

Пропозиція особливо підходить для тих, хто планує тривале перебування у Sakramento family club. Під тарифом “Тривале проживання” гості можуть отримати знижку у 20% за умови бронювання на три дні і більше. Це чудова можливість для родин та компаній друзів провести більше часу разом, насолоджуючись усіма зручностями клубу за вигідною ціною.

Для отримання додаткової інформації та бронювання відпочинку, будь ласка, скористайтеся наступними контактними даними Sakramento family club:

Телефони для зв’язку: +380951828066, +380675729538

Офіційний веб-сайт: https://sakramento.ua/

Локація на Google Maps: село Пирогівка, Шосткинський район, Сумська область.

Не пропустіть шанс відчути справжнє задоволення від літнього відпочинку в Sakramento family club  за зниженою ціною. Забронюйте своє місце вже сьогодні та готуйтеся до незабутніх літніх пригод!