Активний сімейний відпочинок у лісі на березі Десни

Активний сімейний відпочинок у лісі на Десні

Плануєте організувати активний сімейний відпочинок на природі? Sakramento family club – ідеальне місце для цього. Розташований у мальовничому лісі на березі річки Десна, цей заміський комплекс створений спеціально для сімейного відпочинку. Тут ви знайдете всі умови для повноцінного відпочинку та насолоди природою.

Корисний для здоров’я

Відпочинок у лісі має безліч переваг для здоров’я. Свіже повітря, насичене фітонцидами, позитивно впливає на дихальну систему та зміцнює імунітет. Прогулянки по лісу сприяють зниженню стресу та покращують настрій. Sakramento пропонує чудові можливості для активного сімейного відпочинку на свіжому повітрі, що корисно для здоров’я всіх членів родини.

Річка Десна

Річка Десна, біля якої розташований Sakramento family club, є справжньою перлиною цього регіону. Вода у річці чиста і прозора, а береги мальовничі та зелені. Піщаний пляж з пологим входом у воду робить це місце ідеальним для відпочинку з дітьми. Тут можна насолоджуватися купанням, будувати піщані замки та просто відпочивати на березі.

Піщаний пляж

На території комплексу є власний вихід до води та піщаний пляж, який забезпечує комфортні умови для відпочинку. Пологий вхід у воду робить його безпечним для дітей. Безкоштовні лежаки дозволяють зручно розташуватися на пляжі та насолоджуватися сонячними ваннами. Навіть якщо не всі члени родини підтримують активний відпочинок, вони можуть поніжитися на сонці, отримуючи порцію вітаміну D.

Водні розваги

Для любителів водних видів спорту Sakramento family club пропонує безліч активностей. Тут можна зайнятися сап-серфінгом, каякінгом або покататися на катамарані. Всі ці розваги забезпечують активний сімейний відпочинок та дають змогу насолодитися красою річки Десна.

Мотузковий парк

Для тих, хто шукає більше адреналіну, мотузковий парк стане чудовим вибором. Тут є дві траси, розраховані як для дорослих, так і для дітей. Подолання перешкод у мотузковому парку – це не лише цікава розвага, але й чудовий спосіб зміцнити фізичну форму та розвинути координацію.

Комфортне проживання

Sakramento family club пропонує комфортні умови для проживання. Ви можете обрати зручний котедж, де знайдете всі необхідні зручності для приємного відпочинку. Після активного дня на природі ви зможете розслабитися у затишній атмосфері та насолодитися комфортом.

Сімейний ресторан Waldemär

На території комплексу працює сімейний ресторан Waldemär, де ви зможете скуштувати страви, приготовані з найсвіжіших місцевих продуктів. Особлива увага приділяється м’ясним та рибним стравам, які неодмінно сподобаються і дорослим, і дітям.

Висновок

Sakramento family club – це найкращий варіант щоб організувати активний сімейний відпочинок на Десні. Тут ви знайдете все необхідне для комфортного та активного дозвілля. Зможете насолодитися красою природи, покращити здоров’я та провести незабутній час з родиною. Запрошуємо вас до Sakramento family club для незабутнього сімейного відпочинку на природі!