У пошуках бази відпочинку? Сумська область – мальовничий незвіданий край

Щаслива сімейна пара посеред бази відпочинку Сумська область

Ви у пошуках сімейної бази відпочинку? Сумська область України – це чудовий край для тих, хто шукає спокій та пригоди в обіймах природи. Одним із найкращих варіантів відпочинку у цьому регіоні безсумнівно є Sakramento family club – заміський готельно-ресторанний комплекс, розташований в мальовничому куточку природи. Давайте подивимось, чому розглядаючи варіанти бази відпочинку, для відпочинку слід обрати саме Sakramento і чому саме Сумська область:

Проживання

Sakramento family club пропонує різноманітні варіанти проживання, від двомісних затишних номерів до сімейних п’ятимісних у дерев’яних котеджах. Є з кухнею та без кухні, є варіанти з власною верандою, є з видом на ліс або ріку. Наявність альтернативи вибору є нашою перевагою, якщо ви оглядаєте бази відпочинку з різними варіантами для проживання. Прямо на сайті виберіть той номер, який найбільше відповідає вашим потребам та бюджету.

Харчування

Ресторан Waldemär, що розташований на території Sakramento family club відомий у всій Сумській області своєю смачною та різноманітною кухнею. Гості бази відпочинку можуть насолоджуватися стравами як у номерах і терасах, так і безпосередньо у самому затишному ресторані з чудовим краєвидом.

Дозвілля

На території бази є безліч можливостей для активного відпочинку. Від прогулянок по воді та по лісу до розважальних заходів. Вам та вашим дітям може сподобатися катання на каяках чи на сапах, лазіння по перепонам в мотузковому парку, гра у теніс чи пляжний волейбол.

Визначні пам’ятки, чим славиться Сумська область

Поблизу бази відпочинку Sakramento family club розташовані деякі визначні пам’ятки, серед яких Музей Івана Кожедуба (видатного льотчика, тричі Героя Радянського Союзу) та Петровські редути (залишки оборонних споруд). Вас може зацікавити відвідання цих місць для знайомства з історією та культурою Сумського краю.

Отже, якщо ви у пошуках сімейної бази відпочинку, Сумська область і Sakramento family club – це те місце, де ви зможете і насолодитися природою, і смачно поїсти, і знайти розваги для всієї родини.