Конкурси для корпоративу в ресторані, які створять святковий настрій вашій компанії

Ведучий проводить конкурси для корпоративу в ресторані

Зимовий період — час не лише святкувань, але й традиційних корпоративів у ресторанах. Щоб зробити це свято незабутнім та веселим для кожного працівника, пропонуємо вам захопливі конкурси для корпоративу в ресторані із сценаріями, які підходять як для невеликих, так і для великих компаній. Більшість конкурсів є універсальними, можна проводити в середині ресторану і тому в принципі підійдуть для будь якого сезону.

Конкурси для корпоративу для малих компаній:

 

 1. “Музичне крісло”: Розташуйте стільці в коло та запустіть музику. Коли вона зупиниться, учасники повинні якнайшвидше зайняти стільці. Той, хто залишився стояти, вилітає.
 2. “Загадки в кульці”: Учасники отримують повітряні кульки із загадками в середині. Слід читати новорічні загадки, що у кульках та відгадати загадки або виконати завдання. Перемагає та команда, яка найшвидше розгадає загадки.
 3. “Кулінарна вікторина”: Змагання у знаннях про новорічні страви та традиції. Команда, яка називає правильні відповіді, отримує бали.
 4. “Снігова боротьба”: Головна умова – наявність снігу. Особливо цікаво проводити у якості розминки в проміжку між першими та основними стравами. Розділіть учасників на дві команди та організуйте веселий бій сніжками. Перемагає та команда, яка зробить найбільше попадань.

Конкурси для корпоративу для середніх компаній:

 

 1. “Імпровізаційний театр”: Командам дається тема для імпровізації. Найвеселіша та найталановитіша вистава отримує нагороду.
 2. “Святковий квіз”: Змагання в інтелектуальному квізі, присвяченому новорічним темам та компанійній історії. Тут цікаво буде згадати про традиції компанії, її становлення та дізнатись цікаві тонкості товару, продукції чи послуг компанії.
 3. “Модельєрний парад”: Команди готують новорічні костюми та влаштовують святковий парад. Журі обирає найкращий костюм.

Конкурси для великих компаній:

 

 1. “Талант-шоу”: Організуйте професійні та аматорські таланти працівників на сцені. Глядацьке журі визначає переможців.
 2. “Сюрпризна лотерея”: Кожен учасник корпоративу на вході в ресторан отримує рандомний номер із вази. За номерами ведучим розігруються призи та конкурсні завдання.
 3. “Відкритий мікрофон”: Компанійний караоке, де кожен може показати свій вокальний талант та знання пісень.

Універсальні конкурси для корпоративу для будь-яких розмірів компаній:

 

 1. “Брейн-ринг”: Змагання в інтелектуальному конкурсі.
 2. “Сміхотерапія”: Гумористичні виступи та жарти.
 3. “Танцювальний марафон”: Найкращий танець на святковому відзначенні.
 4. “Магічна кабінка”: Фокуси та трюки з залученням учасників корпоративу.
 5. “Лотерея завдань”: Квітки з завданнями на пелюстках.
 6. “Естафета на час”: Додати тематичні змагання, які потребують спритності, точності та швидкості.

Сподіваємося ці конкурси додадуть веселощів та позитивного настрою вашому корпоративу, зроблять святкування неповторним і незабутнім для всього колективу. Насолоджуйтесь святами та приємними моментами разом!