Ми відкрили водні активності на Десні

Відпочинок на Десні

Плескання хвиль, сміх дітей та веселий настрій – усе це тепер чекає вас в Sakramento family club, який відзначив початок літа великим подарунком для своїх гостей. З 10 червня 2023 року клуб відкрив свої двері для традиційних водних розваг на прекрасній ріці Десна.

Для тих, хто обожнює активний відпочинок, Sakramento family club пропонує широкий вибір водних атракцій. Катамарани, сапи, каяки та човни – кожен зможе знайти щось за свій смак. Ціна за 30 хвилин на будь-якому з атракціонів лише 50-75 гривень, забезпечуючи доступність для кожної сім’ї.

Для тих, хто віддає перевагу спокійній атмосфері, Sakramento family club готовий надати розкішний відпочинок на своєму доглянутому піщаному пляжі. Лежаки на березі Десни дозволять насолоджуватися теплом літа та природною красою. Лісове повітря наповнить ваш день свіжістю, а ласкаве сонце гарантує природний загар.

Зауважте, Sakramento family club – це не лише місце для відпочинку, але і чудова можливість створити неперевершені спогади разом із рідними та близькими. Щоб забронювати номер або отримати більше інформації, звертайтеся за вказаними телефонами або завітайте на наш офіційний сайт у розділ “Контакти“. Запрошуємо вас відчути справжню радість літніх розваг в Sakramento family club!