Новорічні ігри та розваги для дітей

Новорічні ігри та розваги для дітей в заміському комплексі біля ялинки

Новорічний період — це час радості, подарунків та неймовірних вражень, особливо для найменших членів сім’ї. Якщо ви плануєте сімейний відпочинок у заміському комплексі Sakramento family club, то ці новорічні ігри та розваги для дітей різного віку точно стануть вам у пригоді.

Новорічні ігри та розваги для найменших дітей (2-5 років):

 

 1. “Лісова прогулянка”: Зберіть маленькі подарунки та розмістіть їх по території нашого заміського комплексу, а потім прогулюйтеся разом із дітьми, шукаючи сюрпризи.
 2. “Кольорова експлозія”: Організуйте феєричне малювання великого новорічного малюнка із сніговика чи ялинки.
 3. “Підкидаймо кульки”: Розфарбуйте надувні кульки в різні кольори та грайте в “підкидаймо” для розвитку координації та рухових навичок.
 4. “Пошук складанок”: Розділіть картинки ялинок на частини і розташуйте їх по всій території комплексу. Діти шукають та складають картинку, беручи участь у міні-квесті.
 5. “Веселий танець”: Влаштуйте міні-дискотеку на свіжому повітрі. Додайте музику та веселий танець біля ялинки з новорічними піснями.
 6. “Захоплююча риболовля”: Використовуйте гачки з іграшковими рибками. Діти “ловлять” рибку за допомогою вудили та отримують призи.
 7. “Малювання штучним снігом на вікнах”: Забезпечте дітям штучний сніг для малювання на вікнах та пропонуйте їм створювати веселих сніговиків та ялинки прямо на вікнах ресторану.

Новорічні ігри та розваги для дітей середнього віку (6-10 років):

 

 1. “Театр казок”: Запросіть аніматорів, які представлять новорічні казки та інтерактивно включать дітей у виставу.
 2. “Заморожений джемпер”: Відіграйте змагання, в якому діти повинні якнайшвидше надягти та розшнуровати “заморожені” своїми батьками джемпери.
 3. “Будівельник льодових фортець”: Діти утворюють команди та будують льодові фортеці. Потім грають в “захист фортеці” та “захоплення ворожої території”.
 4. “Майстерня сніговичків”: Створіть найбільшого сніговичка, розділивши дітей на групи та надаючи матеріали для оформлення.
 5. “Зіграймо в місцях”: Підготуйте листи з завданнями для дітей, які повинні виконувати різні завдання на певних “місцях” (під ялинкою, біля столу з подарунками).
 6. “Заморожений танець”: Проведіть танцювальний конкурс на свіжому повітрі, але тільки коли музика грає, інші діти “заморожені” і не рухаються.

Новорічні ігри та розваги для підлітків (11-15 років):

 

 1. “Снігова битва”: Організуйте гру в сніжки для більших дітей, додавши правила та задачі для розвитку стратегічного мислення.
 2. “Хованки у снігу”: Влаштуйте гру в хованки по території зі складними місцями для хованки.
 3. “Ескімоське барбекю”: Замовте або зробіть ескімоській барбекю, де підлітки можуть самостійно готувати смачні страви. Наприклад маршмелоу.
 4. “Світло в темному лісі”: Розставте свічки та ліхтарі по засніженій території для неповторного вечірнього заходу.
 5. “Відкритий подарунок”: Сховайте маленькі подарунки в снігу на обмеженій території та дозвольте підліткам їх знаходити.
 6. “Квест за таємничим подарунком”: Створіть квест, під час якого підлітки шукають ключі та відгадують загадки, щоб знайти таємничий подарунок.
 7. “Інтерактивний квіз”: Організуйте цікавий квіз на новорічні теми, де підлітки можуть взяти участь та виграти цікаві призи.

Сподіваємося ці ігри та розваги допоможуть створити для всієї вашої родини атмосферу веселощів та незабутніх вражень на новорічних святах. Насолоджуйтеся святковим часом разом зі своєю сім’єю та друзями, створюйте спільні святкові спогади!