Початок сезону чорниць

Чорниці у лісі

Початок сезону чорниць – це чудова новина для гостей бази відпочинку Sakramento family club! Ліс, який оточує наш заміський комплекс, буквально наповнений цими корисними та смачними ягодами. Тому, якщо ви любите природу та смакоту, прогулянка по лісу та частування свіжими чорницями прямо з куща – це саме те, що вам потрібно!

Користь чорниць

Чорниці – це не тільки дуже смачна ягода, але й дуже корисна для здоров’я. Вони містять велику кількість антиоксидантів, які допомагають боротися зі стресом та запобігають появі вільних радикалів в організмі. Крім того, чорниці покращують зір, мають протизапальну дію та сприяють зниженню рівня цукру в крові.

Прогулянка по лісу у пошуках чорниць – це не тільки корисно для вашого здоров’я, але й дуже цікаво та захоплююче заняття. Ви можете насолоджуватися природою, слухати спів птахів, милуватися зеленими лісами та чистим повітрям. А коли знайдете кущ з чорницями, зможете насолодитися смаком свіжих ягід прямо на місці.

Заходи безпеки при самостійному відвіданні лісу

У Sakramento family club ми завжди стежимо за вашим комфортом та безпекою. Тому, перед виходом у ліс, не забудьте взяти з собою зручне взуття та одяг, а також контейнер для збору чорниць. Пам’ятайте, що в лісі можуть бути комахи та інші тварини, тому будьте обережні та дотримуйтесь правил безпеки.

Не зволікайте – приїжджайте на базу відпочинку Sakramento family club і насолоджуйтесь прогулянкою по лісу та поласуванням свіжими чорницями прямо з куща. Використовуйте акцію -20% на весь період проживання у липні-серпні при бронюванні на сайті на 3 доби і більше за тарифом Sakramento “Тривале проживання” та проведіть чудовий час з родиною та улюбленцями на березі річки Десна.

Запрошуємо вас насолодитися літніми радощами та незабутніми емоціями у заміському комплексі Sakramento family club.