Sakramento family club – база відпочинку номер один у Сумській області

Тримісний номер

Якщо ви шукаєте базу відпочинку, щоб провести відпустку або вихідні з родиною, то Sakramento family club – це те, що вам потрібно. Клуб сімейного відпочинку Sakramento розташований у Сумській області в заповідному лісі на березі ріки Десна. Наш комплекс став надзвичайно популярним місцем для відпочинку у жителів Києва, а також Київської, Сумської та Чернігівської області. Розташований комплекс між двома містами: Шостка та Новгород-Сіверський у селі Пирогівка. Саме тут ви зможете повноцінно насолодитися красою природи, гарними краєвидами та чистим повітрям.

Однією з головних переваг Sakramento family club є можливість отримати задоволення від сімейного відпочинку. Тут безліч різноманітних розваг для дітей. Для відпочиваючих гостей комплексу – безкоштовний парк на свіжлму повітрі з батутами, гірками та різними лазалками. Діти забудуть про свої гаджети , так як постійно будуть мати чим зайнятися. А ви зможете насолодитися спокоєм і тишею.

Окрім того, в Sakramento family club є безліч активностей для всієї родини. Ви можете влаштувати активний відпочинок на воді та скористатися каяками, сапами або катамаранами. Також є чудова можливість гарно позагорати на піщаному пляжі. Вхід у воду зручний та пологий. Вода у річці чиста і прозора.

Що стосується харчування, то вам не потрібно готувати. Ви можете насолоджуватися смачною та різноманітною їжею в ресторані Waldemar. На нашому сайті завчасно можна ознайомитись з меню ресторану і вибрати те, що вам до вподоби. Харчування на період вашого відпочинку точно не буде проблемою.

Отже, якщо ви шукаєте ідеальне місце для сімейного відпочинку на природі у Сумській області, зупиніть свій вибір на Sakramento family club. Тут ви знайдете все необхідне для  незабутнього відпочинку: комфортні будиночки, розваги для дітей, смачну їжу та гарні краєвиди.

Забудьте про щоденні турботи і вирушайте в Sakramento family club, де на вас чекає незабутній відпочинок.