Sakramento – готель у лісі, де можна проживати з тваринами

Відпочинок з собакою

При пошуку баз відпочинку чи готелів, де можна проживати з тваринами в Сумській області, зупиніть свій вибір на Sakramento family club. Наш клуб сімейного відпочинку розташований в радіусі 300 км від Києва. Це робить його ідеальним місцем для відпочинку з хвостиками на вихідні для жителів столиці, Київської, Сумської та Чернігівської області.

Один із головних аргументів у виборі відпочинку саме в Sakramento family club – це можливість проживання з вашими домашніми улюбленцями. Вам не доведеться залишати своїх тварин вдома або на перетримці. У вас буде можливість виходу на прогулянку з вашим улюбленцем. Ви зможете насолоджуватися прогулянками по лісу і навколишньою природою разом з вашими собаками або іншими тваринами.

Однак, для того, щоб проживати з тваринами в Sakramento family club, вам потрібно заздалегідь попередити нашу адміністрацію про вашого улюбленця і обов’язково зазначити цей момент під час свого бронювання на сайті. Ми з радістю приймемо вас та вашу тварину і зробимо все можливе, щоб ваше перебування було комфортним. Також важливо враховувати, що діють правила поводження з тваринами. Ви маєте бути відповідальними за свою тварину і дотримуватися правил безпеки. Наприклад, ваша тварина повинна бути на повідку, і бажано в наморднику на території комплексу. Також не повинна заважати відпочивати іншим гостям.

 

Слід враховувати кілька обмежень для перебування з тваринами в Sakramento family club. Ці обмеження зазначені в наших правилах проживання та перебування на території комплексу:

  • Розмір вашої домашньої тварини, якщо це собака, повинен бути малого чи середнього розміру, не бійцівської породи, вагою до 10 кг та висотою у холці до 40 см.
  • Проживаючи у нас зі своєю твариною, Ви берете на себе зобов’язання, що ваша тварина не завдасть шкоди майну, завжди буде при вас та не буде заважати іншим гостям на території Sakramento family club.
  • Додаткова оплата за кожну добу проживання з твариною згідно тарифу.

 

Отже, якщо ви шукаєте місце для відпочинку з тваринами у Сумській області, Sakramento family club – це ідеальний варіант для вас. Тут ви зможете насолодитися природою та провести час з вашими улюбленцями.

Забудьте про турботи і проблеми і вирушайте разом з вашими тваринами в Sakramento family club, де вас чекає незабутній відпочинок!