Великодній відпочинок на свіжому повітрі: оренда альтанки з мангалом

Великодній відпочинок оренда альтанки з мангалом в Sakramento family club

Якщо ви плануєте провести незабутній Великодній відпочинок на природі, запрошуємо вас орендувати альтанку з мангалом у заміському комплексі Sakramento family club. Відпочинок у лісі забезпечить вам та вашій компанії незабутні враження. Оренда альтанки дасть можливість готувати страви на мангалі, що неодмінно додасть особливого шарму вашому святкуванню.

Серед популярних страв, які можна приготувати на свято на мангалі, наші кухарі рекомендують шашлики з м’яса або овочів, стейки зі свинини чи яловичини, різноманітні ковбаски та курчата. Також можна приготувати смачні гарніри, наприклад, картоплю чи овочі на грилі. Усі ці страви, приготовані на свіжому повітрі, набувають особливого смаку та аромату.

Ціни на оренду альтанок у Sakramento family club різняться залежно від місткості. Ціна на оренду альтанки на дату публікації статті:

  • Альтанка до 12 осіб коштує 600 грн;
  • Альтанка до 20 осіб коштує 1000 грн;
  • Альтанка до 40 осіб коштує 1500 грн.

Для визначення вартості на кожного гостя можна розділити ціну оренди на кількість осіб, які зможуть зайняти альтанку. Наприклад:

  • У альтанці для 12 осіб ціна на кожного гостя складе 600 грн / 12 = 50 грн;
  • У альтанці для 20 осіб ціна на кожного гостя складе 1000 грн / 20 = 50 грн;
  • У альтанці для 40 осіб ціна на кожного гостя складе 1500 грн / 40 = 37.5 грн.

Орендний час альтанки: 10:00-22:00

Вказані вище ціни можуть змінюватись. Актуальні ціни на послуги дивіться будь ласка тут.

Запрошуйте своїх друзів та рідних провести Великдень у затишному лісовому комплексі Sakramento family club і насолоджуйтеся атмосферою весняного свята разом з чудовими стравами, приготованими на свіжому повітрі.

Після частування смачними стравами, прогулянки по лісу або активної гри в теніс чи волейбол, діти зможуть скористатися безкоштовним парком розваг, який пропонує різноманітні атракції та розважальні зони.

Також не варто турбуватися про паркування, оскільки у нас є безкоштовний паркінг для гостей комплексу, що охороняється цілодобово.

Додатковими послугами, які ми пропонуємо за бажанням, є оренда мангала, в’язка дров та решітка для барбекю за доступною ціною. Це дозволить вам зручно готувати смачні страви без необхідності брати з собою обладнання.

Орендувати альтанки з мангалом можна за допомогою нашого сайту https://sakramento.ua/ або зателефонувавши за номерами: +380951828066; +380675729538.

Не втрачайте часу і плануйте своє святкування Великодня разом з Sakramento family club, де кожна деталь приведе до незабутніх моментів та радісних спогадів у колі близьких та коханих людей.

Фото з профілю Google Maps “Sakramento”. Автор: Oleksiy Syvak (2019)