Waldemär – ресторан у лісі, щоб відсвяткувати День народження

Сім'я у ресторані святкує день народження ювілей

Якщо ви шукаєте ідеальне місце для святкування Дня народження, то Waldemär – ресторан у лісі, що знаходиться в комплексі сімейного відпочинку Sakramento family club, може бути відмінним варіантом.

Ресторан Waldemär пропонує три різні по стилю та розмірам банкетних зали. Для невеликих компаній є компактний караоке-зал “Берлога”, в якому можна зібратися до 35 гостей. Цей зал ідеально підходить для дитячих вечірок та інших невеликих святкувань.

Для більших компаній Waldemär має вишуканий зал у бірюзовому стилі “Тіфані”, що вміщує до 50 гостей. Цей зал чудово підходить для святкування ювілеїв та інших важливих подій.

А зовсім великим компаніям може сподобатися банкетний зал “Панорама” у скандинавському стилі, що може вмістити до 100 гостей. Цей зал має великі вікна, які відкривають вид на ліс та річку. Таке святкування буде незабутнім для всіх учасників.

У ресторані Waldemar є широкий вибір страв на будь-який смак. Шеф-кухар ресторану пропонує гостям авторські страви української та європейської кухні з місцевих продуктів, які доповнюються вишуканими винами та коктейлями. Крім того, у нашому ресторані є можливість замовити святковий торт та інші десерти.

Також варто зазначити, що наш комплекс сімейного відпочинку Sakramento family club, де знаходиться ресторан Waldemär, пропонує гостям різноманітні розваги та активності. Можна приїхати на святкування на кілька днів і сумістити своє свято з розвагами. Чудова локація, щоб організувати для гостей конкурси, квест, взяти на прокат катамаран або каяки та поплавати по річці Десна. Також можна організувати для своїх гостей товариський матч на кортах для тенісу або пляжного волейболу.

Отже, якщо ви шукаєте ідеальне місце для святкування дня народження, ресторан Waldemär – це чудовий варіант. Широкий вибір банкетних залів, смачна їжа та багато розваг – все це зробить ваше свято незабутнім. А комплекс сімейного відпочинку Sakramento family club додасть вашому святкуванню особливого шарму та незабутнього відпочинку у лісі.

Ми знаходимось у Сумській області на межі з Чернігівською, неподалік міста Шостка та Новгород-Сіверський. Адреса та контакти: с. Пирогівка, Шосткинський р-н, Сумська область.