Як навчитися кататись на сапах?

Дівчина на сапі з веслом на річці

Навчитися кататись на сапах можна досить швидко. Задоволення від катання на сапах – це неперевершене відчуття свободи та екстриму. Кожен рух дошкою і кожен удар веслом збуджує адреналін та додає енергії.

Узагалі, САП-бординг (або САП-серфінг) – це чудовий спосіб провести час на природі та зарядитися позитивною енергією. Він підходить для будь-якого віку та рівня фізичної підготовки. З друзями чи самостійно – це залежить від ваших уподобань. Катання на сапах може бути чудовою активністю для всієї родини або ж підходити для самотнього відпочинку.

Оренда сапів – це гарна можливість для тих, хто хоче спробувати катання на сапах, але не має власного спорядження. Ми в Sakramento family club пропонуємо оренду сапів за розумну ціну.

Сапбординг по річці Десна – це взагалі незабутня пригода для всіх любителів активного відпочинку. Річка Десна має чисту воду та красиві пейзажі, що додає катанню на сапах особливого шарму.

 

Кілька простих правил, яких вам слід дотримуватись, щоб швидко навчитися кататись на сапах:

  1. Почніть з вивчення техніки стояння на дошці. Спочатку ставте ноги в ширину плечей на дошці, потім підніміться на носки і згинаєте коліна. Намагайтеся тримати спину прямо і не забувайте про баланс.
  2. Вивчайте техніку веслування. Весло потрібно тримати обома руками, розташованими на відстані від 1/3 до 1/2 його довжини. Для початку спробуйте веслувати на одному боці, потім на іншому.
  3. Виконуйте перший вихід на воду під наглядом досвідченого інструктора. Почніть з місця, потім спробуйте встати на дошку в русі.
  4. Не бійтеся падінь. Падіння – це частина процесу навчання. Не здавайтеся і продовжуйте вправлятися.
  5. Не забувайте про безпеку. Носіть спеціальний жилет, який допоможе вам плавати, а також будьте пристебнуті до страхувального повідця для щиколотки.

 

Навчитися кататись на сапах можна за кілька годин, але для досягнення високого рівня майстерності вам звичайно потрібно буде тренуватися регулярно. З цінами на всі наші активності, такі як оренда сапів та інше можна ознайомитись на нашій сторінці за посиланням тут.

Спробуйте катання на сапах в Sakramento family club та отримайте незабутні враження!