Заміський комплекс Sakramento: місце для ретриту і йога-туру в Ураїні

Sakramento family club місце для ретриту і йоги

Шукаєте місце для ретриту в Ураїні? Пропонуємо ознайомитись із заміським комплексом Sakramento family club.

При виборі місця для організації та проведення групових занять з йоги, семінарів та ретритів можуть виникати різні складності, які варто врахувати перед прийняттям рішення.

Однією з основних складностей є вибір місця з правильною атмосферою та енергетикою. Для йога-туру чи ретриту важливо, щоб оточуюче середовище було спокійним і гармонійним, з доступом до природи. Також потрібно врахувати наявність достатньої кількості простору для проведення занять та відпочинку. Крім того, комфортне проживання та можливість забезпечити харчування відповідно до діетичних уподобань учасників також є важливими факторами.


Переваги вибору Sakramento, як місце для ретритів і йога-турів

 

По-перше, Sakramento – це комфортабельний заміський комплекс, розташований у екологічно чистому місці на території лісового заказника “Урочище Великий Бір”. Відстань складає 320 км від Києва та 200 км від Чернігова і Суми. Тут можна насолодитися гарною природою, подалі від шуму та міської метушні.

По-друге, це місце, де учасники ретритів і йога-турів можуть відпочити від міського гулу, спокійно зосередитися і послухати голос свого внутрішнього “Я”.

По-третє, адміністрація “Сакраменто” бере до уваги всі побажання гостей: від вибору їжі до можливості закрити комплекс на час проведення заходу. Гостям завжди приємніше, коли вони мають територію в повному розпорядженні.

По-четверте, для зручності гостей ми пропонуємо попередньо ознайомитися з територією комплексу в живу чи через фотогалерею онлайн, щоб ви могли обрати найбільш підходяще місце для свого заходу. Для проведення великих подій є зовнішня сцена, а безпосередньо заняття можна проводити на рівній поверхності тенісних кортів.

Також, хотіли б звернути увагу, на території заміського комплексу розташований окремий триповерховий дерев’яний котедж з чотирма кімнатами, призначений для груп до 20 осіб. Котедж з власною кухнею та обіднім столом, усі кімнати цього будинку з балконами. Котедж розташований біля піщаного пляжу і ріки, має унікальний дизайн, особливо гвинтові сходи. Цей котедж ідеально підходить для розміщення невеликих груп, що приїжджають для участі у групових заняттях, семінарах чи ретритах. Тут ви матимете унікальну можливість поєднати йогу чи медитації з ранковими прогулянками або заняттями на відкритому повітрі.

Отже, заміський комплекс Sakramento – ідеальне місце для тих, хто шукає спокій, гармонію та можливість зосередитися на своєму внутрішньому розвитку і фізичному здоров’ї. Ласкаво просимо до дружньої атмосфери, де ви зможете знайти рівновагу між заняттями, відпочинком та спілкуванням з природою.

Контакти, щоб забронювати місце для ретриту: +38(095)182-80-66; +38(067)572-95-38.