Правила проживання та перебування

Правила і політики проживання та перебування на території Sakramento family club

1. Перегляд доступних номерів на ваші дати
1.1. Перегляд номерів здійснюється тільки через наш сайт https://sakramento.ua/ . На нашому сайті Ви можете бачити всі наявні в наявності номери, кожні з яких має власну сторінку з докладним описом, детальними фотографіями. Ми робили докладні фотографії кожних типів номерів в різних будиночках, щоб ви могли мати повне уявлення про них. Ми гарантуємо, що кожна фотографія номерів повністю відповідає дійсності.
1.2. За необхідності, ми можемо організувати попередній перегляд номерів, особливо для групових бронювань. Попередній перегляд ​номерів доступний для попереднього перегляду за умов, що на день перегляду в номерах ніхто з гостей не проживає.

2. Бронювання
2.1. Для бронювання номерів через веб-сайт https://sakramento.ua/ Вам необхідно обрати варіант, що вам підходить, правильно заповнити контактну інформацію і натиснути кнопку оформлення бронювання. Через модуль бронювання крім замовлення номерів можна також замовити додаткові послуги, наприклад, проживання з тваринами, додаткове спальне місце, мангал, дрова чи альтанку.
2.2. Для бронювання номерів іншим способом (телефон; месенджер Viber, WhatsApp; офіційні соцмережі Instagram чи Facebook), Вам бажано завчасно обрати підходящий варіант номеру і передати заявку на бронювання будь-яким зручним для Вас способом.
2.3. Просимо Вас врахувати, що рекомендується бронювати номери мінімум за тиждень до дати поселення.
2.4. При бронюванні від 3-х діб з передоплатою за першу добу проживання ми гарантуємо Вам поселення саме в обрані Вами номери, за винятком форс-мажорних обставин: аварія в будинку; проблеми з водопостачанням; електропостачанням; аварія каналізаційних систем; інші причини не залежать від нас. У разі форс-мажору номери будуть замінені на рівноцінний варіант цього ж класу або вище класом за тією ж вартістю. Після отримання Вашої передоплати (вартість першої доби), ми висилаємо на зазначений Вами e-mail підтвердження про бронювання з зазначенням адреси номерів.
2.5. При бронюванні без передплати або менше, ніж на три доби ми не можемо гарантувати Вам поселення саме в обрані Вами номери, однак ми розраховуємо на Ваш приїзд і підготуємо Вам варіант для проживання. Така бронь вважається плаваючою. За фактом приїзду обраний Вами варіант може бути замінений на рівноцінний варіант цього ж класу або вище класом за тією ж вартістю.
2.6. Бронювання дійсне тільки після отримання Вами від нас підтвердження відповідного зразка.
2.7. Напередодні приїзду потрібно обов’язково підтвердити нам Ваш приїзд будь-яким зручним для Вас способом.
2.8. Якщо у Вас змінюються плани, просимо Вас, як можна раніше повідомити нам інформацію про зміни або про скасування броні. Пам’ятайте, що завчасно повідомивши нас про зміну або про скасування броні, ми маємо більше шансів заселити інших гостей в номер, що бронювався для Вас.

3. Політика скасування броні
3.1. Інформація про скасування броні приймається в письмовому вигляді по електронній пошті або через месенджер офіційних соціальних мереж Sakramento family club.
3.2. Якщо Ви повідомляєте про скасування броні за три доби до приїзду і більш, то завдаток повертається в повному розмірі (за вирахуванням комісій розрахункових систем, якщо завдаток була внесено не готівковим платежем).
3.3. Якщо Ви повідомляєте про скасування броні менше трьох діб до приїзду – завдаток не повертається.
3.4. У разі не явки в день заїзду – завдаток не повертається.

4. Умови розміщення в номери
4.1. Заселення в номери можливо з 13:00 (GMT+3).
4.2. У разі потреби заселення до 13:00 (GMT+3), необхідно замовити послугу «ранній заїзд».
Дана послуга оплачується в розмірі вартості доби проживання.
4.3. Щоб уникнути непорозумінь просимо Вас за добу до поселення підтвердити приїзд будь-яким зручним для Вас способом (телефон; месенджер Viber, WhatsApp; офіційні соцмережі Instagram чи Facebook.
4.4. Обов’язковими умовами для поселення в номери є 100% оплата за весь період проживання і пред’явлення гостем документу, що посвідчує особу (паспорт, посвідчення водія).
4.5. Ключі від номерів можна отримати в день заселення:
* На ресепшині у зручний для Вас час (цілодобово);
* Безпосередньо в номерах (за попереднім погодженням часу із адміністратором, мінімум за 2 години до заселення);
* Якщо пізній заїзд – у працівника служби охорони.

5. Правила виселення з номерів
5.1. Час виселення з номерів до 11:00 (GMT+3), незалежно від часу заселення.
5.2. У разі потреби гостя виселення після 11:00 (GMT+3), необхідно замовити послугу «пізній виїзд». Дана послуга оплачується в розмірі:
* Виселення до 18:00 (GMT+3) – необхідно додатково оплатити половину вартості доби проживання;
* Пізніше 18:00 (GMT+3) – необхідно додатково оплатити добу проживання.
Можливість послуги «пізній виїзд» обумовлена ​​доступністю номерів на певну дату. За Вашим запитом адміністратор Sakramento family club підтвердить можливість або відмовить в можливості надання даної послуги. Рекомендується замовляти послугу «пізній виїзд» завчасно при попередньому бронюванні номерів.
5.3. Вам необхідно мінімум за 24 години до часу виселення зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом і підтвердити точний час виселення.
5.4. В обумовлений раніше час, наш співробітник підійде до Вас в номери для зворотної передачі номерів і ключів. Будь ласка, повідомте нам заздалегідь, якщо Ви хочете виселитися раніше або пізніше обумовленого раніше часу.
5.5. У разі, якщо у Вас виникла необхідність виїхати раніше обумовленого часу Вам необхідно зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом для зміни часу виселення з номерів. Будь ласка, повідомте нам заздалегідь, якщо у Вас змінилося час виселення.

6. Правила проживання в номерах
6.1. Номери надаються Вам виключно для проживання. Поняття – «проживання» виключає проведення будь-яких гучних заходів, які можуть завдавати занепокоєння оточуючим сусідам і порушувати громадський порядок, а також можуть завдати шкоди майну в номерах, будинках чи території. Згідно із законодавством України в апартаментах забороняється:
– з 21:00 до 8:00 шуміти, включати гучну музику, проводити будь-які роботи пов’язані зі стуком або тими чи іншими механічними звуками;
– проведення будь-яких святкувань, вечірок або інших групових галасливих заходів.
6.2. Гості повинні дбайливо ставитися до майна в номерах, використовувати обладнання за призначенням, суворо дотримуватися вимог пожежної безпеки. У разі виявлення пошкодження майна, технічних несправностей, надзвичайних подій (залиття, загоряння, розбиття скла і т.п.) необхідно негайно повідомити про це адміністратора чи працівника служби охорони. У разі псування або втрати майна номерів гості зобов’язані компенсувати вартість пошкодженого (втраченого) майна номерів відповідно до суми нанесених збитків.
6.3. Перебування з домашніми тваринами в номерах дозволяється лише за умови, що розмір домашньої тварини, якщо це собака: малого чи середнього розміру, не бійцівської породи, до 10 кг та висотою у холці до 40 см. На себе ви берете зобов’язання, що ваша тварина не завдасть шкоди майну, буде завжди при вас та не буде заважати відпочивати іншим гостям на території Sakramento family club. Додаткова оплата за кожну добу проживання з твариною згідно тарифу.
6.4. Забороняється залишати включеними електроприлади (крім холодильника) і освітлення після виходу з номерів. Неприпустимо залишати без необхідності відкритими крани холодної і гарячої води.
6.5. Ви несете повну матеріальну відповідальність за дії третіх осіб, які перебувають в номерах з Вашого відома.
6.6. Планові прибирання (прибирання, зміна постільної білизни, заміна рушників) під час проживання проводиться за Вашим бажанням, через три дні проживання на четвертий. Для замовлення планового прибирання Вам потрібно напередодні зв’язатися будь-яким зручним для Вас способом з адміністратором і узгодити час, в яке вона буде проведена. Дана послуга включена в плату за проживання.
6.7. Якщо Вам потрібна щоденне прибирання, необхідно додатково оплатити дану послугу згідно тарифу. Послугу щоденного прибирання необхідно замовити при попередньому бронюванні номерів або при поселенні.
6.8. У всіх апартаментах забороняється палити. Додатково повідомляємо, оскільки з 16.02.13 в Україні вступив в силу «Закон про повну заборону куріння в громадських місцях». Тому, щоб уникнути куріння в номерах ми встановили штраф в розмірі 1000 грн.
У разі порушення пункту 6 “Правила проживання в номерах" – ми залишаємо за собою право негайно виселити Вас без повернення грошових коштів: завдаток, оплата за проживання, грошова застава.

7. Правила зміни періоду проживання
7.1. Якщо у Вас виникла необхідність змінити раніше заявлений період проживання Вам необхідно зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом для зміни дати і часу виселення з номерів. Будь ласка, повідомте нам як можна раніше, якщо Вам необхідно змінити період проживання.
7.2. У разі якщо в процесі проживання Ви хочете продовжити заявлену ​​кількість діб проживання, ми за Вашою заявкою розглянемо можливість продовження. Можливість продовження обумовлена ​​доступністю номерів на дати, що ви маєте намір продовжити. За Вашим запитом адміністратор компанії підтвердить можливість продовження проживання в даному номері або запропонує альтернативний варіант проживання в іншому номері за тією ж вартістю. Обов’язковими умовами продовження проживання є 100% оплата за весь продовжений період проживання.
7.3. У разі якщо в процесі проживання Ви зменшуєте кількість заявлених діб проживання, то з Вас додатково утримується штраф у розмірі вартості однієї доби проживання. Грошові кошти за скорочений період проживання повертаються Вам за вирахуванням штрафу.

8. Правила поводження у парку розваг, на атракціонах та на воді
8.1. Для гостей Sakramento family club доступні розваги на території. Більшість атракціонів входить у вартість проживання. Час роботи парку розваг 10:00-18:00.
8.2. Знаходитись на території парку розваг неповнолітнім дозволяється лише у супроводі батьків або особи, що супроводжує (від 18 років).
8.3. Заборонено користуватися трасами мотузкового парку, будь якими атракціонами та знаходитися у воді особам, які мають медичні протипоказання, а також особам, які вживають лікарські препарати, що справляють гнітючу дію на центральну нервову систему або перебувають у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.
8.4. Особам, які хворіють на інфекційні хвороби або мають серцеві вади, переломи, відкриті рани чи інші захворювання опорно-рухового апарату користуватися будь-якими атракціонами заборонено.
8.5. Забороняється:

 • Знаходитись у взутті на батутному комплексі;
 • Штовхатися, бігати, робити сальто і трюки, вилазити на стінки, огорожу чи декорації;
 • Перебувати на батутній секції, трубі, гірці більш ніж одній особі;
 • Спускатися з гірок головою вниз;
 • Перебувати на секції бутуту, трубі, гірці, якщо на ній знаходяться інші відвідувачі або предмети;
 • Перебувати на атракціонах з напоями та їжею, зокрема з жувальною гумкою, цукерками тощо;
 • Заносити з собою на атракціонигострі предмети, ключі, мобільні телефони тощо;
 • Кататися на тролеї більше однієї особи;
 • Користуватись водними атракціонами особам, не одягнувши рятівного жилету;
 • Запливати на катамаранах, сапах, каяках та човнах за зону прямої видимості інструктора;
 • Плити та направляти водні атракціони на осіб, що перебувають у воді;
 • Ниряти під сап, катамаран, човен чи каяк та стрибати з них у воду;

8.6. Перед проходженням траси мотузкового парку всі учасники зобов’язані пройти повний інструктаж із безпеки перед проходженням траси. Батьки (супроводжуюча особа, няня) мають прослухати інструктаж із безпеки разом із дитиною. Також батьки (супроводжуюча особа) беруть на себе відповідальність за поведінку дитини і зобов’язуються нести матеріальну відповідальність за будь-яку шкоду, заподіяну з вини дитини.
8.7. Проходження маршруту можливе тільки у зручному одязі, який не сковує рухи, в закритому взутті, придатному для занять активними видами спорту. Довге волосся рекомендується заколоти або заплести в косу.
8.8. Перед початком проходження траси учасники мають надягнути страхувальне спорядження. Траси обладнані страхувальним тросом, який маркований червоним кольором на майданчиках, зеленим – між деревами. Під час проходження етапів траси, а також при переході з одного етапу на інший, учасник ЗАВЖДИ має бути пристебнутим до страхувального троса одним із двох карабінів (кріплень).
8.9. Якщо під час проходження траси в учасника виникли проблеми, він має голосно повідомити про це інструктора і виконувати його вказівки. Якщо учасник відчув погіршення самопочуття, то він зобов’язаний повідомити про це інструктора і припинити проходження траси.
8.10. Не дозволяється перебувати на атракціонах в прикрасах, з пірсингом, в окулярах, з телефоном та ключами, в одязі з металевими прикрасами, заносити з собою гострі предмети, які можуть травмувати інших дітей та пошкодити атракціони. Заборонено перебувати на території атракціону з будь-якими сторонніми предметами. Вагове навантаження на одну секцію батуту – не більше 100 кг.
8.11. Перебування з домашніми тваринами на території парку розваг та пляжі забороняється.
8.12. Адміністрація Sakramento family club не несе відповідальності за залишені без нагляду особисті речі та/або документи. Адміністрація Sakramento family club не несе відповідальності за травми, які отримані в результаті недотримання правил поведінки на атракціонах. Безпеку дитини на кожному окремому атракціоні визначають її батьки або супроводжуючі особи (від 18 років). Відправляючи дитину на територію парку, батьки підтверджують, що ознайомлені з правилами відвідування і зобов’язані їх виконувати. Відвідувачі можуть  завчасно оформити страховий поліс на дитину у страховій компанії України.

Сподіваємося, що ви з комфортом відпочините у нас.
З повагою, Sakramento family club
01 червня 2023