Ресторан
Waldemar

Кількість залів: 3+

Максимальна кількість гостей: 150

Середня площа: 100 м²

Середній чек: 150 грн

Ресторан WALDEMAR

Гігантський ресторан у лісі на березі Десни. Найкраще місце, щоб відсвяткувати весілля, День народження, корпоратив чи просто смачно повечеряти у затишній атмосфері. Банкетні зали з неповторним, чарівним інтер’єром. Ви та ваші гості дійсно будуть у захваті!

В додачу до всього, продумане шеф-кухарем до дрібних деталей меню, смачні і корисні страви, а також чудовий сервіс.

Ресторан Waldemär має три банкетних зали. Обирайте, який вам до вподоби.

Меню ресторану "WALDEMAR"

Особливість нашого ресторану, що він знаходиться у лісі. А на природі, як ви всі мабуть знаєте, страви смакують зовсім по іншому, ніж вдома чи в ресторані у місті.

При розробці меню ресторану наш шеф-кухар орієнтувався на чотири основні категорії гостей:

  • Веселі великі компанії;
  • Сім’ї з діточками;
  • Закохані пари;
  • Гурмани.

Оберіть та спробуйте страви, що вас зацікавлять.

Банкетний зал "Панорама"

Великий банкетний зал у ресторані Waldemär для незабутніх подій

Банкетний зал “Панорама" найкраще підходить для проведення масштабних банкетів на честь весілля, Дня народження або корпоративу і може вмістити велику кількість гостей. Тут частіше за все проходять різноманітні святкові події, концерти, дискотеки, театральні вистави та інші івенти. Банкетний зал має високі стелі, оригінальні декоровані люстри, велике центральне панорамне вікно, масивні смерекові зруби з натуральним кольором дерева та сніжно-білим текстилем. Зал розрахований на розміщення світлового і звукового обладнання, сцени або майданчика для виступу артистів, акторів чи розміщення диск-жокея.

Максимальна кількість гостей: 100

Площа: 450 м²

Банкетний зал "Тіфані"

Банкетний зал для романтичних спогадів

Банкетний зал “Тіфані" у ресторані Waldemär чудово підходить для проведення весільного банкету, корпоративної вечірки або Дня народження. Чарівний дизайн залу елегантно оформлений у бірюзових тонах, що робить будь-який вечір вишукано незабутнім. Зал має власний вихід на гарну літню терасу та власний Beer-point, де з великим задоволенням можуть перебувати гості, наприклад, в очікуванні прибуття молодят.

Максимальна кількість гостей: 50

Площа: 250 м²

Банкетний зал "Берлога"

Караоке-зала для закритих заходів

Невеликий банкетний зал “Берлога" у ресторані Waldemär чудово підходить для святкування хрестин, дня народження, закритих заходів, спілкування в формі «ком’юніті-столу». Через гарну акустику тут встановлено сучасну караоке-систему. Стильний дизайн залу витриманий у вершково-шоколадному кольорі. Зал має відокремлений вхід із старовинними дверима і оточений зеленими насадженнями.

Максимальна кількість гостей: 35

Площа: 130 м²

Літній майданчик

Ресторан на свіжому повітрі

У теплу пору року завжди приємно проводити час на літній терасі. Майданчик має великий шатер, що вміщує більше 20 гостей, парасольки із плетеними з лози меблями на 40 гостей. З одного боку майданчику від вітру та сонця одночасно придають казковий інтер’єр і захищають величні стіни зі зрубу ресторану Waldemär. З іншої сторони вид на ліс, річку Десна та безкраї зелені степи Чернігівщини та Сумщини.

Максимальное количество гостей: 70

Средняя площадь: 360 м²

Beer-point

Магніт для любителів крафтового пінного

Родзинка ресторану, де можна скуштувати авторське пиво, що вариться спеціально для відвідувачів нашого ресторану. Обов’язково спробуйте три сорти фірмового пива “Waldemär". Наше пиво чудово смакує з авторськими стравами нашого шеф-кухаря – морепродуктами у фритюрі.