Приєднуйся до нашої команди клубу сімейного відпочинку Sakramento family club та ресторану Waldemär!

Місце розташування нашого заміського комплексу в с. Пирогівка, Сумська область, створює неповторну атмосферу, де працювати – справжнє задоволення. Ми постійно шукаємо в свою команду талановитих, відданих та енергійних співробітників для різних вакансій.

Офіціант

Ти любиш створювати найкращі враження для гостей? Приєднуйся до нашої команди офіціантів і роби кожне відвідання гостем ресторану Waldemär незабутнім. Тут ти матимеш можливість взаємодіяти з гостями та насолоджуватися чудовим видом на природу.

Бармен-бариста

Знаєш усі секрети створення ідеального коктейлю та смачної кави? Стань частиною нашої команди барменів і приводь в життя найкращі кулінарні ідеї у ресторані Waldemär.

Інструктор активностей/Аніматор

Ти – енергійна та творча особистість? Роби заміський комплекс Sakramento family club ще цікавішим та запам’ятовуванішим для гостей, розробляючи та проводячи розважальні заходи та активності для дорослих та дітей.

Умови роботи:

  • Позмінний графік, що надасть тобі гнучкість та можливість планувати свій час.
  • Забезпечимо тебе комфортним житлом на території комплексу, де кожен день – це зустріч з природою та власними можливостями.
  • Надамо якісне харчування, щоб ти завжди був на висоті та повністю зосереджений на своїй роботі.

Чому обрати нас:

  • Ми – команда, яка цінує кожного співробітника та прагне створити атмосферу, в якій ти можеш розвиватися.
  • Створюємо можливість брати участь у заходах та тренінгах для вдосконалення професійних навичок.
  • Надаємо шанс працювати в унікальному місці, де кожен день – це новий виклик та можливість зробити щось неймовірне.

Якщо ти готовий взяти участь у створенні неповторної атмосфери в готельно-ресторанному комплексі Sakramento family club та ресторані Waldemär, надсилай своє резюме та мотиваційний лист за адресою info@sakramento.ua.

Приєднуйся до нашої команди та стань частиною незабутніх емоцій для наших гостей! Адреса: село Пирогівка, Шосткинський район, Сумська область.